VIII-ой городской детский фестиваль АП - ОФИЦИАЛЬНО
Объявление форума

ГлавнаяО клубеФестивалиСтудия АППоэзияАфишаМузыкаКонтактыГостеваяФорумМемориалЛицаАртСсылки




»   Прошедшие фестивали »   VIII-ой городской детский фестиваль АП - ОФИЦИАЛЬНО
RSS

VIII-ой городской детский фестиваль АП - ОФИЦИАЛЬНО

Официальная информация о проведении VIII-го городского фестиваля авторской песни и песенной поэзии среди учащейся молодёжи.

Текущий рейтинг темы: Нет

Выводить сообщения
<<Назад  Вперед>>Модератор: SokartПечать

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення VIII-го міського фестивалю авторської пісні та співаної поезії
серед учнівської молоді


Мета проведення фестивалю
- розвиток жанру авторської пісні та співаної поезії;
- популяризація жанру авторської пісні серед учнівської молоді;
- виявлення нових обдарувань жанру;
- підвищення рівня естетичного виховання учнівської молоді;
- підвищення виконавської майстерності та пісенної культури.

Організатори фестивалю
Загальне керівництво організацією та проведенням фестивалю здійснює оргкомітет, до складу якого входять представники:
- клубу туристів-альпіністів ім. Є. Абалакова Палацу дітей та юнацтва.
- клубу авторської пісні «Булат».
Проведення конкурсної частини фестивалю покладається на журі та керівників творчих майстерень, склад яких затверджує оргкомітет фестивалю.

Термін та місце проведення фестивалю
Фестиваль проводиться 13–14 грудня 2008 року у Палаці дітей та юнацтва (вул. Соборна, 37)

Учасники фестивалю
У конкурсній частині фестивалю можуть приймати участь учні (вихованці) загальноосвітніх і позашкільних закладів, віком до 18 років включно. Для участі у конкурсній частині фестивалю необхідно надати заявку за затвердженою формою (див. Додаток). Заявки приймаються до 13 грудня 2008 року в клубі туристів і альпіністів ім. Є. Абалакова Палацу дітей та юнацтва (каб. 3/10,3/11).

Порядок проведення конкурсної частини фестивалю
Конкурс серед учасників фестивалю проводиться у трьох вікових категоріях:
I (молодша) – до 11 років включно;
II (середня) – від 12 до 14 років включно;
III (старша) – від 15 до 18 років включно.
Конкурс проходить у два етапи:
1. Прослуховування на творчих майстернях;
2. Виступ на конкурсному концерті.
Твори виконуються у супроводі гітари або інших акустичних інструментів. Виконання творів під супровід електронних інструментів або під фонограму не розглядаються. Твори можуть виконуватися як українською, так і російською мовами. Тематика творів, що виконуються, може бути різноманітною: туристичні, ліричні, гумористичні, соціально-спрямовані тощо.
Критерії оцінювання конкурсантів: високий рівень поезії, власне творче обличчя автора чи виконавця, музична культура пісні, володіння інструментом, виконавська майстерність.

Прослуховування на творчих майстернях
В рамках фестивалю планується робота двох творчих майстерень: поетичної та пісенної.
При прослуховуванні на творчих майстернях конкурсанти мають виконувати 2 твори, при цьому керівники майстерень можуть попросити конкурсанта виконати декілька творів додатково. Конкурсантам необхідно обов’язково надати керівникам майстерень 2 примірники текстів творів у друкованому чи рукописному вигляді.
За результатами роботи творчих майстерень керівники майстерень відбирають і рекомендують конкурсантів для участі у конкурсному концерті. При цьому керівники творчих майстерень можуть також рекомендувати, скільки і які саме твори виконувати конкурсанту на конкурсному концерті.

Виступ на конкурсному концерті, визначення переможців
За результатами виступів конкурсантів на конкурсному концерті авторитетне журі фестивалю виявляє лауреатів і дипломантів у кожній віковій групі у наступних номінаціях:
- автори (текст і музика власні);
- автори музики (композитори на вірші інших поетів);
- виконавці (виконують пісні інших авторів);
- виконавці класики авторської пісні;
- поети;
- ансамблі.
Класикою авторської пісні оргкомітет фестивалю вважає твори Булата Окуджави, Юрія Візбора, Олександра Городницького, Юрія Кукіна, Олександра Галича, Володимира Висоцького, Ади Якушевої, Віри Матвєєвої та інших відомих авторів-виконавців жанру.
ВАЖЛИВО! Один конкурсант не може стати номінантом (лауреатом чи дипломантом) одночасно у двох чи більше різних номінаціях (виняток – участь конкурсанта в номінації «Ансамблі», або спеціальні призи чи додаткові номінації).
Крім того, журі може ввести додаткові номінації (приз глядацьких симпатій, краща патріотична пісня і таке інше). За рішенням журі лауреатів або дипломантів фестивалю у деяких номінаціях може не бути виявлено.
Лауреати та дипломанти фестивалю нагороджуються почесними дипломами та призами.


Програма фестивалю
УВАГА!!! Змінився час початку деяких заходів фестивалю.

13 грудня
10:00 – 14:00 Реєстрація учасників
(Палац дітей та юнацтва, 3-й поверх, каб. 3/9, 3/11)

10:00 – 15:00 Прослуховування у творчих майстернях
(Палац дітей та юнацтва, 3-й поверх, каб. 3/9, 3/11)

16:00 – 18:00 Конкурсний концерт
(актова зала Палацу дітей та юнацтва)
14 грудня

16:00 – 18:00 Концерт лауреатів, членів журі, керівників творчих майстерень та почесних гостей фестивалю
(актова зала Палацу дітей та юнацтва)


Контакти
Голова оргкомітету
Віра Андріївна Паненко р. 22-22-29 (з 9:00 – 17:00)

Художній керівник
Артем Соколов м. 8 (050) 152-50-07

Член оргкомітету
Алла Титаренко м. 8 (097) 377–69-96

Палац дітей та юнацтва, чергова р. 22-52-64


Положення є запрошенням на фестиваль!



Бланк заявки в формате Microsoft Word:

Прикрепленный файл (Бланк Заявки.doc, 32768 байт)
 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Положение о фестивале в формате Microsoft Word:

Прикрепленный файл (ПОЛОЖЕНИЕ о детском фестивале 20, 109056 байт)
 
Часть сообщений этой темы была выделена в тему "VIII-ой городской фестиваль авторской песни - обсуждения" (27 октября 2008 10:06)
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
УВАГА!!! Змінився час початку деяких заходів фестивалю.

Програма фестивалю

13 грудня
10:00 – 14:00 Реєстрація учасників
(Палац дітей та юнацтва, 3-й поверх, каб. 3/9, 3/11)

10:00 – 15:00 Прослуховування у творчих майстернях
(Палац дітей та юнацтва, 3-й поверх, каб. 3/9, 3/11)

16:00 – 18:00 Конкурсний концерт
(актова зала Палацу дітей та юнацтва)

14 грудня
16:00 – 18:00 Концерт лауреатів, членів журі, керівників творчих майстерень та почесних гостей фестивалю
(актова зала Палацу дітей та юнацтва)


 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Лауреати, дипломанти і призери
VIII-го міського фестивалю авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді


I-а вікова категорія (молодша) до 11 років включно

Номінація «Поети»
Дипломант (немає)
Лауреат Надія САЗОНОВА (ЗСШ №10)

Номінація «Автори музики»
Дипломант Ольга ГУЛА (ЗОШ №11)
Лауреат (немає)

Номінація «Виконавці»
Приз "За активну участь" Анна ТАРАНУШИЧ (ЗСШ №10), Мирослава МАСЛІЙ (ССШ №25)

Дипломант Анна ДЕНИСЕНКО (ССШ №29)
Лауреат (немає)

Номінація «Виконавці класики авторської пісні»
Учасників не представлено.

Номінація «Автори»
Дипломант (немає)
Лауреат Діана РЄКА (ЗОШ №11)

Номінація «Ансамблі»
Приз "За активну участь" Олександра КЛЕПАЛЬСЬКА, Ксенія ПОНОМАРЕНКО (СЗШ №3)

Дипломант (немає)
Лауреат (немає)



II -а вікова категорія (середня) від 12 до 14 років включно

Номінація «Поети»
Приз "За активну участь" Анастасія ПУСТОГВАР (ССШ №10)

Дипломант (немає)
Лауреат (немає)

Номінація «Автори музики»
Дипломант Марія ЛЕВИЦЬКА (СЗШ №7)
Лауреат (немає)

Номінація «Виконавці»
Дипломант Анна РУДОМЕТ (Гімназія №1)
Лауреат (немає)

Номінація «Виконавці класики авторської пісні»
Учасників не представлено.

Номінація «Автори»
Дипломант Анжеліка ЖЕЛЄЗНА (СЗШ №23)
Лауреат (немає)

Номінація «Ансамблі»
Дипломант Марина ПОТАПЕНКО, Марія БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ (СЗШ №12)
Лауреат (немає)



III -а вікова категорія (середня) від 15 до 18 років включно

Номінація «Поети»
Дипломант Вікторія МАРТИНЕНКО (ССШ №10)
Дипломант Наталія ВОРОЖКО (ССШ №7)
Дипломант Марія ПАНТЮХ (ССШ №10)
Лауреат (немає)

Номінація «Автори музики»
Дипломант (немає)
Лауреат Кирило СЕМЕНЕНКО (СЗШ №27)
Лауреат Альона ДАНЧЕНКО (ССШ №25)

Номінація «Виконавці»
Приз "За активну участь" Тетяна РОГАЛЬ (СЗШ №27), Максим ЗОЗУЛЯ (Центр НТТМ)

Дипломант (немає)
Лауреат Олександра СУХОВА (Машинобудівний коледж СумДУ)
Лауреат Олена КОРОБКО (СЗШ №22)

Номінація «Виконавці класики авторської пісні»
Учасників не представлено.

Номінація «Автори»
Приз "За активну участь" Марія УСОВА, Хатія ШАМУГІЯ (СЗШ №18), Марина РОМАСЬ, Володимир ОПАНАСЕНКО (Медичний коледж)

Дипломант Альбіна САВОЙСЬКА (Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарований дітей)
Лауреат Наталія БОРИСЕНКО (СЗШ №21)

Номінація «Ансамблі»
Приз "За активну участь" Ансамбль «Смайли» (Марія КРИКУНЕНКО, Вікторія ЯВОРСЬКА, Станіслав ЯНЧЕНКО) (Центр НТТМ), Мар’яна БОРЩ, Яна КЛЕЦЬ (Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарований дітей)

Дипломант (немає)
Лауреат Ансамбль «П’ятнашки» (Богдан СИНЯГОВСЬКИЙ, Анастасія ДИННИК, Марія СИМОНОВА) (СОШ №15)

Спеціальні призи

Спеціальний приз журі «За краще виконання»
Марія СИМОНОВА (СЗШ №15)

Про всі помічені помилки та неточності повідомляйте, будь ласка, Соколову Артему 8(050)152-50-07

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Статья в газете "Данкор" (№50 от 17.12.08) о VIII фестивале авторской песни среди учащейся молодёжи
(к сожалению, на сайте "Данкор" статью не выкладывали, поэтому приводим текст)

Юных бардов оценили

Кто из бардов всех поэтичнее и музыкальнее, выясняли 60 участников VIII городского фестиваля авторской песни и песенной поэзии среди ученической молодежи 13-14 декабря во Дворце детей и юношества.
Ребята выступали в трех возрастных категориях и в нескольких номинациях.
В возрастной категории до 11 лет лауреатами стали Надежда Сазонова (школа №10) в номинации «Поэт», Диана Река (школа №11) в номинации «Автор».
Среди 15-18-летних — Алена Данченко (школа №25) и Кирилл Семененко (школа №27) в номинации «Автор музыки»; Александра Сухова (Машиностроительный колледж СумГУ) и Елена Коробко (школа №22) в номинации «Исполнитель», Наталия Борисенко (школа №21) в номинации «Автор», ансамбль «Пятнашки» (школа №15) в номинации «Ансамбль».
А среди ребят 12-14 лет, по словам одного из организаторов конкурса Артема Соколова, достойных звания лауреата не оказалось.

Оксана КРАВЧЕНКО

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007

Статья о фестивале на сайте Сумской областной телерадиокомпании
Творчість. В обласному центрі... >>>


 

<<Назад  Вперед>>Модератор: SokartПечать

»   Прошедшие фестивали »   VIII-ой городской детский фестиваль АП - ОФИЦИАЛЬНО
RSS

2 посетителя просмотрели эту тему за последние 30 минут
В том числе: 2 гостя, 0 скрытых пользователей

Последние RSS
Концерт Гриши Данского в Киеве
Вересневі акорди - молодежной студии КАП БУЛАТ
Ансамбль ЧУЖАСИ Лето.Послевкусие
КАП БУЛАТ та "КРАЇНА ДРУЗІВ"
Уроки вокала,постановка дыхания

Самые активные 5 тем RSS


Время выполнения скрипта: 0.0557. Количество выполненных запросов: 15, время выполнения запросов 0.0145
Бард Топ ТИЦ Page Rank Icon Rambler's Top100
Hosted & designed by TRM.
Contented by "Bulat".