XI міський фестиваль АП серед учнівської молоді - ОФІЦІЙНО
Объявление форума

ГлавнаяО клубеФестивалиСтудия АППоэзияАфишаМузыкаКонтактыГостеваяФорумМемориалЛицаАртСсылки






»   Прошедшие фестивали »   XI міський фестиваль АП серед учнівської молоді - ОФІЦІЙНО
RSS

XI міський фестиваль АП серед учнівської молоді - ОФІЦІЙНО

Офіційна інформація про проведення XI міського фестивалю авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді. 10-11 грудня 2011

Текущий рейтинг темы: Нет

Выводить сообщения
<<Назад  Вперед>>Страницы: 1 * 2 #
Модератор: Sokart
Печать

 
Часть сообщений этой темы была выделена в тему "XI міський фестиваль АП серед учнівської молоді: обговорення" (7 декабря 2011 9:09)
Часть сообщений этой темы была выделена в тему "Концерт Олега РУБАНСКОГО" (7 декабря 2011 9:11)
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Журі фестивалю:

Олег РУБАНСЬКИЙ (м. Київ)
Професійний музикант, автор-виконавець, керівник літературно-музичного салону в Києві, учасник київського експериментального театру авторської пісні (ЕТАП), педагог.

Ігор ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ (м. Суми)
Президент клубу авторської пісні «Булат».

Віктор СИРОВАТСЬКИЙ (м. Суми)
Керівник театру поетичної пісні «Шансон».

Ірина КОЗЛОВА (м. Конотоп)
Поетеса, керівник літературної студії «Джерела».

Галина ПАНЕНКО (м. Суми)
Керівник вокально-хорового колективу «Мозаїка» Палацу дітей та юнацтва.

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
КЕРІВНИКИ ТВОРЧИХ МАЙСТЕРЕНЬ

Поетична майстерня:

Ігор КАСЬЯНЕНКО (м. Суми)
Поет, автор-виконавець, організатор театрального фестивалю «Золота валіза».

Ірина КОЗЛОВА (м. Конотоп)
Поетеса, керівник літературної студії «Джерела».

Юрій П'ятаченко (м. Суми)
Викладач, філолог, літератор, краєзнавець.


Майстерня авторів та виконавців:

Олег РУБАНСЬКИЙ (м. Київ)
Професійний музикант, автор-виконавець, керівник літературно-музичного салону в Києві, учасник київського експериментального театру авторської пісні (ЕТАП), педагог.

Олександра СКОРУК (м. Суми)
Автор-виконавець, лауреат міжнародних фестивалів авторської пісні.

Алла ТИТАРЕНКО (м. Суми)
Виконавець, педагог, лауреат міжнародних фестивалів авторської пісні.

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Лауреати, дипломанти і призери
XI міського фестивалю авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді


I вікова категорія (молодша) до 11 років включно


Номінація «Виконавці класики авторської пісні»


Дипломант - Мартинович Іван (СЗШ № 7) >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Виконавці»


Дипломант - Мельников Максим (СЗШ №22) >>>



Дипломант - Колодяжний Валентин (СЗШ №22) >>>



Лауреат - Сидоренко Марія (СЗШ № 2) >>>



Номінація «Поети»


Дипломант - Таранушич Анна (ССШ №10) >>>




Лауреат - Сіробаба Валерія (СЗШ №27) >>>



Номінація «Автори музики»

Учасників не представлено


Номінація «Автори»


Дипломант - Обельчак Олександра (ССШ №25) >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Ансамблі»

Дипломант - (немає)


Лауреат - Тріо бандуристів "Кобзарик" (СЗШ №24)
(Муштай Максим, Лобурцова Лиза, Чернишенко Иван, керівник - Денисова Катерина Віталіївна) >>>




II вікова категорія (середня) від 12 до 14 років включно


Номінація «Виконавці класики авторської пісні»


Дипломант - Шкура Анастасія (Гурток "Туристична пісня", Кролевецька районна станція юних туристів) >>>



Дипломант - Матяш Світлана (СЗШ № 7, Молодіжна студія АП клубу "Булат") >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Виконавці»


Дипломант - Сема Ірина (СЗШ №22) >>>



Дипломант - Середа Марія (СЗШ №22) >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Поети»

Номінантів немає


Номінація «Автори музики»

Номінантів немає


Номінація «Автори»

Дипломант - (немає)


Лауреат - Рєка Діана (Музична школа №1) >>>



Номінація «Ансамблі»


Дипломант - Ансамбль "Перлинки" (СЗШ №11)
(Рєка Діана, Гула Ольга, Декіерт Ірина, Тарамак Аліна, Чередник Ірина, Пчельнікова Валерія, керівник - Адаменко Ольга Семенівна) >>>



Дипломант - Дует "Мысли вслух" (ССШ №10)
(Тарусова Наталія, Левченко Єлизавета, керівник - Радчук Наталія Іванівна) >>>



Лауреат - Ансамбль "Світязь" (СЗШ № 7, Молодіжна студія АП клубу "Булат")
(Гапонюк Даніїл, Грицай Іван, керівник - Грицай Вікторія Вікторовна) >>>




III вікова категорія (старша) від 15 до 18 років включно

Номінація «Виконавці класики авторської пісні»


Дипломант - Завгородня Олеся (Гурток "Туристична пісня", Кролевецька районна станція юних туристів) >>>



Лауреат - Медвідь Олена (Гурток "Туристична пісня", Кролевецька районна станція юних туристів) >>>



Номінація «Виконавці»


Дипломант - Булгаков Антон (Сумський міський центр науково-технічноі творчості молоді) >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Поети»


Дипломант - Занора Артем (Літературна студія "Джерела", м. Конотоп) >>>



Дипломант - Пантюх Марія (ССШ №10, Молодіжна студія АП клубу "Булат") >>>



Лауреат - Довгополий Артем (Політехнічний технікум конотопського іституту СумДу, м. Конотоп) >>>



Номінація «Автори музики»

Учасників не представлено

Номінація «Автори»


Дипломант - Якубовський Павло (ССШ №24, Молодіжна студія АП клубу "Булат") >>>



Дипломант - Онопрієнко Катерина (ССШ №10) >>>


Лауреат - (немає)


Номінація «Ансамблі»

Дипломант - (немає)

Лауреат - (немає)



Спеціальні призи

Приз «Надія»

Ігнатуша Ірина
(ССШ №10) >>>


Спеціальний приз журі «За філософське осмислення дійсності»

Забродіна Стелла
(СЗШ №21) >>>


Спеціальний приз журі «За своєрідність»

Свіридова Єкатерина
(Олександрівська гімназія) >>>


Спеціальний приз журі «За емоційність виконання»

Смірнова Катерина, Корнієнко Юлія
(ССШ №17) >>>


Спеціальний приз журі «За яскравий сценічний імідж»

Дует "Прямой Эфир"
(Сумський міський центр науково-технічноі творчості молоді)
(Коновалова Олександра, Корнілова Марія) >>>


Спеціальний приз журі «За виконавську майстерність»

Ансамль "Мрія"
(СЗШ №27)
(Чижова Анна, Слюсар Леся, Волох Дарина, Сухонос Марина) >>>



Про всі помічені помилки та неточності повідомляйте, будь ласка, Соколову Артему 8(050)152-50-07

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Неофіційний рейтинг закладів - учасників фестивалю
рейтинг складено за кількістю лауреатів, дипломантів та призерів фестивалю, що представляють заклад

1 - ССШ №10 - 5
2 - Молодіжна студія АП клубу "Булат" - 4
3 - СЗШ №22 - 4
4 - СЗШ № 7 - 3
4 - Гурток "Туристична пісня", Кролевецька районна станція юних туристів - 3
5 - СЗШ №27 - 2
6 - Сумський міський центр науково-технічноі творчості молоді - 2

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Близько 90 учнів учбових закладів взяли участь у XI міському фестивалі авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді. Учасники представляли міста – Суми, Кролевець та Конотоп.
29 закладів (навчальних та позашкільних) направили своїх вихованців для участі у фестивалі.
72 творчі одиниці (автори, виконавці, поети, ансамблі) взяли участь у конкурсі фестивалю.
44 учасники пройшли відбір до конкурсного концерту.
Журі фестивалю виявило 17 дипломантів, 7 лауреатів та 6 призерів.

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007


Фото-сюжет от Олега КОРЖЕНКО

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007
Фото с фестиваля:


XI фестиваль АП среди учащейся молодёжи - день первый >>>

Фотоальбом от Олега КОРЖЕНКО


XI фестиваль АП среди учащейся молодёжи - день второй >>>

Фотоальбом от Олега КОРЖЕНКО


XI фестиваль АП среди учащейся молодёжи >>>

Фотоальбом от Аллы ТИТАРЕНКО


XI фестиваль АП среди учащейся молодёжи >>>

Фотоальбом от Владимира Семерни

 
Sokart
Модератор форума

Sokart
Откуда: г. Краснодон (родина), г. Сумы (живу)
Всего сообщений: 1309
Ссылка

Дата регистрации на форуме:
20 нояб. 2007

 

<<Назад  Вперед>>Страницы: 1 * 2 #
Модератор: Sokart
Печать

»   Прошедшие фестивали »   XI міський фестиваль АП серед учнівської молоді - ОФІЦІЙНО
RSS

1 посетитель просмотрел эту тему за последние 30 минут
В том числе: 1 гость, 0 скрытых пользователей

Последние RSS
Концерт Гриши Данского в Киеве
Вересневі акорди - молодежной студии КАП БУЛАТ
Ансамбль ЧУЖАСИ Лето.Послевкусие
КАП БУЛАТ та "КРАЇНА ДРУЗІВ"
Уроки вокала,постановка дыхания

Самые активные 5 тем RSS


Время выполнения скрипта: 0.0510. Количество выполненных запросов: 15, время выполнения запросов 0.0142
Бард Топ ТИЦ Page Rank Icon
Hosted & designed by TRM.
Contented by "Bulat".